Waldi Parkiety: Lakierowanie, olejowanie

Image
Lakierowanie to wciąż najpowszechniejszy sposób zabezpieczania podłóg drewnianych. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się jednak olejowanie, które wykonuje się przy pomocy produktu na bazie olejów i wosków naturalnych.

Lakierowanie to metoda zabezpieczania powierzchni drewna polegająca na nakładaniu warstw lakieru na powierzchnię drewnianą. Lakier nie wnika w drewno, lecz tworzy powłokę na zewnętrznej jego powierzchni. Powierzchnie lakierowane można łatwo rozpoznać po połysku oraz gładkiej powierzchni. Warstwa lakieru chroni drewno przed zabrudzeniami i wilgocią. Znacznie ogranicza, a często zupełnie blokuje wymianę powietrza i wilgoci między drewnem i jego otoczeniem. Dzięki temu drewno jest bardziej odporne na wypaczenie, zbytnie wyschnięcie czy pochłanianie nadmiernej ilości wody. Powierzchnie lakierowane pięknie wyglądają, są funkcjonalne i trwałe.

Olej wnika w powierzchnię drewna, zabezpieczając je lepiej niż powierzchniowa warstwa lakieru. Drewno olejowane jest bardziej matowe, a przez to mniej śliskie, lepiej uwydatnione są też jego naturalne cechy. Olejowana podłoga ma właściwości antystatyczne i jest bardziej odporna na zarysowania.

W naszej ofercie znajdą Państwo również różnego typu lakierowania:

  • systemy rozpuszczalnikow,
  • systemy wodne - ekologia,
  • olejowanie - woskowanie,koloryzowanie - barwienie,
  • bielenie podłóg.
W swojej ofercie posiadamy szeroką ofertę materiałów do pielęgnacji drewna Blanchone. W ciągłej sprzedaży posiadamy całą chemię "parkieciarską". Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Cyklinowanie parkietów94%
Lakierowanie95%
Renowacja podłóg89%
Naszym atutem jest szeroki zakres usług: układanie parkietów, cyklinowanie parkietów, odnawianie podłóg oraz schodów, układanie i kładzenie paneli, olejowanie, woskowanie parkietów.. i wiele innych związanych z drewnem. Nasze usługi skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i firmowych. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i podejmiemy się każdego zadania. Z chęcią podejmiemy się również nietypowych zleceń. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.
Kompleksowo zajmujemy się renowacją konstrukcji drewnianych.

Szybki przegląd naszych projektów

Nasza firma wykonała szereg prac i projektów na terenie Polski i nie tylko. Posiadamy referencje, które stawiają nas w gronie sprawdzonych i zaufanych partnerów w dziedzinie:
  • renowacja drewnianych parapetów i schodów,
  • lakierowanie i barwienie drewna,
  • układanie paneli podłogowych i parkietów,
  • elewacje drewniane,
  • cyklinowanie parkietów.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Olejowanie parkietu
Olejowanie parkietu
Olejowanie parkietu. Zielona Góra.
Zapraszamy
Olejowanie parkietu
Olejowanie parkietu
Olejowanie parkietu.
Zapraszamy
Parkiety olejowane / lakierowane
Parkiety olejowane / lakierowane
Parkiet olejowany. Zielona Góra 2021
Zapraszamy
Image
About
World's leading management consulting firms, where bold thinking, inspired people and a passion for results come together for extraordinary impact.
Subscribe