Referencje

Referencje

Z przyjemnością uzupełniamy naszą stronę o referencje, które stawiają nas w gronie sprawdzonych i zaufanych partnerów w dziedzinie. Waldi Parkiety to: renowacja drewnianych parapetów i schodów, lakierowanie i barwienie drewna, układanie paneli podłogowych i parkietów, elewacje drewniane, cyklinowanie parkietów i inne usługi.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Referencje z portalu Fixly
Rekomendacje Waldemar Jarzyna renowacja parkietów
Pan Waldemar otrzymuje od nas 5 gwiazdek. Jego praca polegała na renowacji starych (1936) schodów. Schody z farby wyczyścił, wyszlifował, zakonserwował i polakierował. Pan Waldemar otrzymuje od nas pięć gwiazdek. Jego praca polegała na renowacji starych (1936 rok) schodów. Schody z farby wyczyścił wyszlifował, zakonserwował i polakierował. Pracę wykonał w ciągu ośmiu dni, starając się o to, aby jego usługa nie była dla nas, mieszkańców uciążliwa. Wykazał się wysokim profesjonalizmem i dokładnością. Renowacja schodów mile nas zaskoczyła, bo są stare, tradycyjne a wyglądają nowocześnie!!!!! Bardzo serdecznie dziękujemy, a zainteresowanym Firmę Pana Waldemara polecamy.
Link do wykonanej pracy - TUTAJ
Renowacja schodów i parkietów Waldemar Jarzyna lubuskie
Panu Waldemarowi daję 5 gwiazdek, ponieważ wykonał bardzo profesjonalną pracę. Cyklinowanie parkietu, naprawa w kilku miejscach starych klepek i uzupełnienie ich nowymi, lakierowanie oraz wykończenie całej powierzchni.
Referencje z portalu Oferteo
Rekomendacje Waldemar Jarzyna renowacja parkietów
Rekomendacje Waldemar Jarzyna renowacja parkietów
Bogumiła N. 13 października 2021
Pozytywna opinia

Podłogi z deski barlineckiej, oraz schody renowacja Wykonanie super z lakierowaniem szybko i profesjonalnie. Cena normalna!

Publiczne P. 28 lipca 2020
Pozytywna opinia

Profesjonalizm, dokładność, wysoka jakość oraz krótki czas oczekiwania na realizacje wykonania zamówionej usługi.

Ewa G. 18 czerwca 2020
Pozytywna opinia

Jeżeli chcesz odnowić parkiet, to tylko z panem Waldemarem. Profesjonalizm na najwyższym poziomie!

Referencje z Google
Image
Jesteśmy wdzięczni znajomym, że polecili nam firmę Pana Waldemara do wykonania renowacji podłogi. Niewłaściwe odnowienie podłogi 3 lata wcześniej przez innego wykonawcę spowodowało, że podłoga wyglądała tak jak na zdjęciu dodanym do wcześniejszej opinii (Pana Bartłomieja Walkowskiego), ciemne brzydkie plamy, których nie dało się usunąć. Teraz podłoga wygląda zupełnie jak nowa. Jest pięknie! Z przyjemnością chcemy polecić firmę Waldi każdemu, kto szuka wykonawcy z tej branży. Ogromna wiedza, doświadczenie, staranność i dokładność a przy tym wysoka kultura i punktualność.
Image
Pan Waldemar robi świetną robotę polecem pełen profesjonalizm w 100%
Image
Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, Wartość
Usługi: Bejcowanie drewna, Renowacja, Naprawy i konserwacja

Absolutnie SUPER! Pełen profesjonalizm, a rezultat wspaniały. Nigdy nie miałam tak świetnie odnowionych schodów :) Gorąco polecam :)
Image
Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm
Usługi: Drewno dębowe, Montaż
Prace posadzkowe wykonane perfekcyjnie w każdym detalu. Szczerze polecam
Image
Pozytywne: Polecam. Pełen profesjonalizm.
Image

Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, Wartość

Po długich poszukiwaniach firmy wykonującej szczotkowanie podłóg w woj. lubuskim znalazłam firmę Pana Waldemara. Panowie rzetelni, terminowi, dokładni i w przyzwoitej cenie wykonali szczotkowanie i woskowanie sosnowej podłogi oraz szlifowanie modrzewiowego tarasu. Usługa wykonana szybko, ale i doskonale. Do tego otrzymaliśmy mnóstwo instrukcji i porad dotyczących pielęgnacji i konserwacji naszych wrażliwych drewnianych podłóg, aby długo wyglądały tak pięknie, jak teraz. Z pełnym przekonaniem - polecam.

Image
Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, Wartość
Jestem bardzo zadowolona z usługi Pana Waldemara. Praca pomimo trudnych warunków, była wykonana fachowo i szybko i sprawnie. Z pewnością będę korzystać  z dalszych usług firmy.
Usługi: Renowacja, Naprawy i konserwacja
Image

Pozytywne: Profesjonalizm

Jeśli miałbym w trzech słowach oddać prace jaką wykonuje firma Pana Waldemara to będą to słowa PROFESJONALNIZM, PROFESJONALIZM i jeszcze raz PROFESJONALIZM. Byliśmy przekonani, że z naszą podłogą nie da się już nic zrobić. Pan Waldemar przyjechał, dokładnie obejrzał, profesjonalnie doradził i co najważniejsze PROFESJONALNIE wszystko wykonał. A efekt mówi sam za siebie na zdjęciach. Chciałbym życzyć wszystkim takich profesjonalistów jak Pan Waldemar.  Polecam gorąco!

Image
Odpowiedź właściciela rok temu
Dziękuję bardzo i pozdrawiam.
Image
Odpowiedź właścicielarok temu
Dziękuję bardzo i pozdrawiam.
Image
Odpowiedź właściciela rok temu
Dziękuję bardzo i pozdrawiam.
Image
Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, Wartość
Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza jak i doświadczenie. Szybko, czysto oraz solidnie. Firma godna polecenia!
Dziękuje, Julia  :D
Image
Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm, Punktualność
Renowacja parkietu dębowego-cyklinowanie i lakierowanie. Szybko, fachowo i uprzejmie z poradami na temat dbania o podłogę. Pan Waldemar puntktualny,  rzetelny  i dokładny, swoją pracę wykonał terminowo. Parkiet nie do poznania - zupełnie jak nowy. Dziekujemy Magda i Marcin
Image

Pozytywne: Jakość, Punktualność, Wartość

Na przestrzeni 20 lat korzystam z usług świadczonych przez Pana Waldemara związanych z cyklinowaniem podłogi drewnianej, renowacją schodów, wykonanie nowej podłogi drewnianej oraz listwowanie. Wykonane prace przez Pana Waldemara były bardzo profesjonalne, wykonane w sposób fachowy jak również w sposób rzetelny, dokładny i na czas. Przesympatyczny, spokojny człowiek, świetny fachowiec polecam wszystkim.

Image
Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Punktualność, Wartość

Bardzo profesjonalne i doskonale wykonana usługa.Punktualnosc zasługuje również na najwyzsze pochwały. Wykonawca słowny i rzetelny.Cena usługi przystępna.Polecam!
Image
About
World's leading management consulting firms, where bold thinking, inspired people and a passion for results come together for extraordinary impact.
Subscribe