WaldiParkiety parkiety lubuskie, wielkopolskie, cyklinowanie Poznań, renowacja parkietów Zielona Góra

Nasza firma specjalizuje się w cyklinowaniu parkietów oraz ich renowacji. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki i obejmuje prace związane z podłogami, parkietami, panelami podłogowymi i elewacjami drewnianymi. Prowadzimy działalność na terenie województwa lubuskiego lecz istnieje możliwość realizacji zleceń w innych województwach. Do każdego klienta i projektu podchodzimy indywidualnie. Ponad 20-sto letnie doświadczenie sprawiło, że nasza firma jest jedną z najbardziej solidnych w branży parkieciarskiej w regionie.

Podczas naszej pracy z parkietami wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt, który przywróci Państwa podłogom i drewnianym elementom dawny, zapomniany urok. Starannie, szybko i dokładnie odnowimy Państwu parkiet z każdego rodzaju drewna. Z zasady przed rozpoczęciem prac dokładnie zabezpieczamy mieszkanie aby nie uległo zabrudzeniu czy uszkodzeniu. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji zleceń, rzetelność oraz bardzo wysoką jakość naszych usług. Do tego dołożymy atrakcyjne i rozsądne ceny.

Naszym atutem jest szeroki zakres usług: układanie parkietów, cyklinowanie parkietów, odnawianie podłóg oraz schodów, układanie i kładzenie paneli, olejowanie, woskowanie parkietów.. i wiele innych związanych z drewnem. Nasze usługi skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i firmowych. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i podejmiemy się każdego zadania. Z chęcią podejmiemy się również nietypowych zleceń. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Cyklinowanie parkietów

Cyklinowanie, czyli szlifowanie parkietu maszyną szlifującą, ma na celu zdarcie wierzchniej, zniszczonej warstwy drewna. Dzięki naszemu doświadczeniu cyklinowane przez nas parkiety wyglądają jak nowe.

Oprócz profesjonalnego cyklinowania nasza firma świadczy usługi takie jak:

yesArticle renowacja drewnianych parapetów i schodów
yesArticlelakierowanie i barwienie drewna
yesArticletarasy z drewna egzotycznego
yesArticleukładanie paneli podłogowych i parkietów
yesArticleelewacje drewniane
yesArticlehale sportowe i malowanie linii boiska

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Ze względu na bliskość S3 i A4 wycyklinujemy parkiet w Poznaniu - cyklinowanie Poznań, Gnieźnie - renowacja parkietów Gniezno, Koninie - cyklinowanie parkietów Konin.