WaldiParkiety parkiety lubuskie, wielkopolskie, cyklinowanie Poznań, renowacja parkietów Zielona Góra

Nasza firma specjalizuje się w cyklinowaniu parkietów oraz ich renowacji. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki i obejmuje prace związane z podłogami, parkietami, panelami podłogowymi i elewacjami drewnianymi. Prowadzimy działalność na terenie województwa lubuskiego lecz istnieje możliwość realizacji zleceń w innych województwach. Do każdego klienta i projektu podchodzimy indywidualnie. Ponad 20-sto letnie doświadczenie sprawiło, że nasza firma jest jedną z najbardziej solidnych w branży parkieciarskiej w regionie.

Podczas naszej pracy z parkietami wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt, który przywróci Państwa podłogom i drewnianym elementom dawny, zapomniany urok. Starannie, szybko i dokładnie odnowimy Państwu parkiet z każdego rodzaju drewna. Z zasady przed rozpoczęciem prac dokładnie zabezpieczamy mieszkanie aby nie uległo zabrudzeniu czy uszkodzeniu. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji zleceń, rzetelność oraz bardzo wysoką jakość naszych usług. Do tego dołożymy atrakcyjne i rozsądne ceny.

Naszym atutem jest szeroki zakres usług: układanie parkietów, cyklinowanie parkietów, odnawianie podłóg oraz schodów, układanie i kładzenie paneli, olejowanie, woskowanie parkietów.. i wiele innych związanych z drewnem. Nasze usługi skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i firmowych. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i podejmiemy się każdego zadania. Z chęcią podejmiemy się również nietypowych zleceń. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Renowacja parkietu hali sportowej. Film uruchamiamy prawy przycisk myszy -> "Play"

Do pobrania duży format filmu: TUTAJ